July 2, 2014

Multi-pattern, multi-colored top

It was the first time I did purchase a pattern online, before I have kept with the ones that are free or on paper. Just that this one caught my eye and I have never really worked with many colors simultaneously, so I was not feeling comfortable just to try from the pictures. Well I love the way the top finished! REALLY! And I LOVE LOVE LOVE the colors I had chosen, so summerly.
The link where I bought the pattern https://store.vogueknitting.com/p-368-multi-pattern-top.aspx
As I read the Ravelry forum comments (my username there is also kristinamari), then I picked up smaller needles, 2mm for the rib part and 3mm for the patterns part. Everything else I did as the pattern said. And it was much more easier to make as I had imagined with all the different colors. Once again, loved the making and result!


See oli mu esimene kord, kui ma ostsin netis õpetuse, enne olin piirdunud nendega, mis on netis tasuta või paberkandjal. See õpetus paelus mind kohe ja kuna ma pole varem väga mitme värviga üheaegselt kudunud, siis ei tundnud ka väga kindlalt ise midagi aretama hakata piltide järgi. Mulle väga meeldib, kuidas top välja kukkus! TÕSISELT!  Ja mulle MEELDIVAD MEELDIVAD MEELDIVAD need värvid, mis ma valisin, nii suvised.
Link, kust ma õpetuse otsin https://store.vogueknitting.com/p-368-multi-pattern-top.aspx
Ja Raverly foorumi (ka seal on mu kasutajanimi kristinamari) kommentaare lugedes, võtsin kätte peenemad vardad, 2mm omad sooniku jaoks ja 3mm omad mustrite jaoks. Kõik ülejäänu tegin täpselt nii nagu õpetuses kirjas. Ja pean tõdema, et ei olnud midagi nii hullu erinevate värvidega üheaegselt kududa, kui ma ehk pelgasin. Ja veelkord, tõesti rahul tegemise ja tulemusega!

1 comment: